Vzdelavanie a naše ciele

Vzdelavanie a naše ciele
To čo sa deje okolo nas nam neprinaša optimizmus a pozitivitu...žial. Preto je na nas: posilnit imunitu našho tela ale aj imunitu zdraveho rozumu, nie len vitaminom D, Cčkom a Ečkom, ale aj vedomim seba-očkovanim "pozitivitou, pozitivnym pristupom, pozitivnymi myšlienkami, pozitivnymi vybermi, pozitivnymi ludmi, pozitivnymi informaciami" ktore prinašaju nadej, osoh, prospech a radost.
Čo su to "pozitivne informacie" ? Informacie ktore su prinosom, ktore nas robia lepšimi, šikovnejsimi a odolnejšimi voči stresu sveta.
Informacie nie su iba prazdne spravy ktore po prečitani alebo počuti pošleme do zabudnutia. Informacie možu byt pre nas zdroj sili. A naviac; informacie zachytavame nie len vedome ale aj podvedome..naše podvedomie pracuje neustale, od začiatku našho narodenia až po konec našej existencie.
Preto volme kvalitne informacie.
Vzdelavanie je zber informacii ktore v danom momente alebo v buducnosti potrebujeme. Preto samo-vzdelavanie alebo kolektivne-vzdelavanie v ramci kurzov (či sa jedna o osobne kurzy alebo online) a pomocou lektora može byt jedna z volieb ako byt vzdelany v oblasti našich zaujmov a cielov. Vzdelavajme sa teda nadalej.
Aj dištančne sa da explorovat svet vedomosti, stači notebook a wifi. Pozivam vas na platformu online vyučby angličtiny, jazyk ktory nema hranice. Odrazovy mostik ako sa dostat tam kde chcete byt.

 

Sekcia: