Zaujimave video v anglictine, informacie zo second-handu, nikdy nie je neskoro alebo priliš skoro

Esther Perel | SXSW 2019

https://www.youtube.com/watch?v=0PqWQl2AJpQ

Pozrite si toto video, zaujalo Vas ? Esther Perel považujem za extremne mudru ženu, jej intelektualne schopnosti, jej porozumenie voči ludskym a vztahovym konfliktom je na nesmierne vysokej urovni. Esther Perel je americka psycho-terapeutka medziludskych vztahov, konkretne partnerských vzťahov... Chcete vediet o čom Esther Perel rozprava ale neviete po anglicky? Zapište sa ku mne na kurz :-) Realna znalost jazyka, ma inu dynamiku, ktora sa neda porovnat s titulkami. Ak chcete byt independent a nemat informacie zo second hand-u, riešenie je naučit sa anglicky. Ste vitany v mojej škole. Welcome.

Toto je iba priklad, samozrejme Vas može zaujimat niečo ine. Ak ste ambiciozny clovek, a nekladjete si polena a prekazky na ceste, typu: som unaveny, mam vela toho v praci, v piatok som oslavoval, boli ma palec na nohe, pracujem okolo domu, musel som odviezt papagaja k veterinarovi :-) atd., a ste vždy ochotny najst kompromis a čas sa učit..tak moje kurzy su pre Vas.

Nezaleži kolko mate rokov, jedine na čom zaleži je Vaš skutočny zaujem sa učit, v našom pripade angličtinu. Nikdy nie je neskoro alebo priliš skoro. Začat niečo a dokončit to, potrebuje odhodlanie, volu a disciplinu. Ak to všetko mate ste na spravnom mieste, v spravnom čase a pri spravnej osobe :-)