ON-LINE hodiny alebo angličtina mailom

Tento nápad som dostala nedávno, ked mi moja žiačka ktorá chodila ku mne na angličtinu oznámila že sa čo skoro zamestná v inom meste a že už nebude moct chodit ku mne na kurz. Najprv sme sa dohodli na Skype angličtine, ale postupne ma napadlo ju učit mailom. Chcela som vyučbu kde nebudeme obe viazané časom, a niekedy naozaj internet nefunguje tak akoby mal. Tak som jej navrhla môj nový vyučovací plán. Strávila som vela času premyšlaním akoby to malo byt aby to naozaj fungovalo.

Táto výučba je hlavne pre tych ktori nemôžu ku mne dochádzat na kurzy. Je časovo flexibilná. Lebo žiak si sám riadi čas kedy spracovat úlohy počas jedného tyždna. Ale musí dodržat termíny.

Ked mi prídu spracované úlohy, opravím ich  a pošlem s poznámkami.

Online hod zahrnuju: priprava uloh, otazky na uvahy, članky, videa, vlogy, kontrola, hodnotenie, role-plays, gramatika a poradenstvo.

Angličtina mailom je naozaj pre velmi učenlivych žiakov, disciplinovanich, pracovne alebo školne zaneprazdnenych na to aby dochadzali na kurzy. On-line angličtinu si može objednat ktokolvek z ineho mesta alebo regionu.

Prečo to volám on-line angličtina? lebo som k dispozícií počas dna ohladom otázok ktoré žiak má. Odpovedám a vysvetlujem ked som on-line. Pisomna komunikácia medzi mnou a žiakom je mailom a prevažne v angličtine ale samozrejme záleží to na úrovni žiaka.

Teší ma že je záujem o túto výučbu, a zatial mi volný čas umožnuje učit klientov týmto štýlom.

Motivujuce slova mojej žiačky, možno aj vas namotivuju učit sa angličtinu:

“A k online hodinám, veľmi sa mi páči táto forma doučovania
Sacita keďže mi vždy pripravíte niečo čo má naozaj baví.
Naozaj som nikdy nemyslela ze budem pozerať niečo v anj s takým
porozumením ako teraz. Postupne na sebe cítim ze to vsetko ide
lepšie. Len to trvá trosku dlhšie. Určite chcem v online hodinách
pokračovať ďalší školský rok :)