Referencie


"Dobry den, dopadla som super, mam 2, dakujem krasne , dakujem ze ste to so mnou zvladli :)"

                                                                                                                                                                                                L. Ohradzanska SO


"Dobry den, chcem Vam velmi pekne podakovat za syna Petka, za vasu trpezlivost a pripravu k maturitnej skuške. Zvladol to vyborne. Este raz velmi pekne dakujem za vaš čas, trpezlivost a pristup."

                                                                                                                                                                                                   M.Palova, Hatalov


" Dobry den, oznamujem Vam, ze M. Baranec konecne uspesne zmaturoval z anglictiny. Dakujem Vam. Keby nebolo Vas tak neviem ... Pekny den prajem."

                                                                                                                                                                                                        Barancova, MI


"Ja a moja spolužiačka sme boli jedine v triede kto dostal 1 z angličtiny z pisomky, profesorka mi povedala že vidno že som sa tomu venovala."

                                                                                                                                                          Julia Knežová, Gymnázium P. Horova, MI


"Som velmi rada že možem rozpravat anglicky celu hodinu."

                                                                                                                                                                                                   M. Cižmarová, MI


"Naše hodiny angličtiny su zabavne."

                                                                                                                                                                                                       H.Hakoš,   MI                                                                                                                                                                                          


"Vždy ma opravujete s usmevom :-), to že mame roznorodost v temach na konverzacii mi velmi vyhovuje."

                                                                                                                                                                                                      A. Chroma, MI


"Hodiny angličtiny sa mi velmi pačia u Vas a vyhovuju mi."

                                                                                                                                                                                                            P. Tkač, MI


"Dostala som moju prvu 1ku z angličtiny, moja profesorka na gymnaziu ma pochvalila že som sa zlepšila a že doučovanie mi pomaha."

                                                                                                                                                        Nikola Pohlodková, Gymnázium Pavla Horova, MI


Ďakujem za pomoc a iný pohľad na Angličtinu.

                                                                                                                                                                                     M. Cechova, Michalovce


Chcem sa Vam veľmi pekne poďakovať, Vaše hodiny boli zábavné a také oddychové, čo by som nečakala od angličtiny :D Opäť ste  u mňa prebudili záujem o jazyky, za čo Vám tak isto ďakujem a ďakujem aj za Váš prístup. Ste výborná učiteľka.

                                                                                                                                                                                              N. Kačmarova. MI


Jazyková škola Sacity je super. Vôbec nemám stres. Učíme sa aj gramatiku aj konverzácie. V mojom veku som myslela, že sa na to už nedám. Chodím tu už pol roka a na hodiny AJ sa teším. Je to taký môj relax po práci. 

Maria Mudraková, Michalovce

Lenkin vztah k anglictine ako k druhemu materinskemu jazyku je Vasa zasluha, Vam patri velke Dakujem.

Iveta Lochová, Michalovce


Som jedným z rodičov tých, ktorí študujú na Súkromnej jazykovej škole na ulici Komenského 1 – (4. ZŠ, Michalovce ). Táto jazyková škola má u nás rodičov uznanie a podporu pre svoj aktívny a progresívny prístup k žiakom. Pani lektorka usilovne vytvára také podmienky, aby sa anglický jazyk vyučoval nenásilne a tvorivo. Vychádza v ústrety individuálnym potrebám žiakov a svojim prístupom podnecuje radosť z učenia sa cudzieho jazyka. Je ochotná venovať im svoj čas navyše a preferuje anglickú komunikáciu. Často sa pýta na názor rodičov či žiakov, ktorý berie do úvahy pri svojej práci. Dokáže žiakom odovzdať cenné rady, aby aj svoj voľný čas využili na zdokonaľovanie sa v angličtine.

Vrelo odporúčam všetkým vážnym záujemcom o Anglický jazyk, aby sa s dôverou obrátili na pani lektorku a využili možnosti, ktoré ponúka táto moderná škola.

Mgr. Juraj Gajdošoci, Michalovce


"Nikdy som sa takto nezaujímala o rôzne veci vďaka ktorým sa može človek citit štastnejší a zdravsí. Od kedy mam online hodiny mam pocit, že som sa naučila vela veci, okrem anj aj veci, ktoré menia moj život alebo moj pohlad na život.

Určite som sa nikdy nezaujimala o veci ako je meditacia alebo joga. Dnes uz viem, ze vela krat sa ludia zameraju na jednu vec alebo jeden okruh a nedivaju sa na veci z vrchu akoby s nadhladom. Deje sa to všade či v školach alebo u lekara. Všade kam prideme akoby ludia mali univerzalne vzorce na všetko.

Co sa tym snazim vlastne vysvetlit je to, ze sa učim divat na veci z viacerych stran. To je mudrost Sacita podla mna, a to je niečo co maš ty- schopnost divat sa na veci s nadhladom a brat do uvahy viacero možnosti.

...avšak ak sa pozries spat uvidis velmi dlhu cestu prave za sebou, ktoru si už zvladla a popri tom si sa stala ešte aj inspiraciou minimalne pre mna ale určite aj pre vela ludi, ktorým si pomohla či už s angličtinou alebo s možno nejakym inym pohladom na veci, vyučovanie. 

Dodnes si pamatam ako som sa bala angličtiny, ako som si vždy myslela, ze nikdy nebudem schopna angličtinu ovladat, že na to proste nemam. Skolsky system na slovensku mi nedovolil učit sa angličtinu inak, možno prave tak ako som potrebovala, ako to mam teraz. Vela to pre mna znamena. S odstupom času ked sa nato pozriem je to až neuveritelne ako sa veci dokažu zmenit :-) "

"...všetko má svoj význam. Ja učenie pokladám vo svojom živote za veľmi dôležité. Nejde o učenie v zmysle každý deň sa musím niečo naučiť, ale skôr získať nejaké nové informácie pretože to, čo sa naučíš ti nikdy nikto nemôže vziať. Nie je to ako učenie sa v škole, je to oveľa viac, je to obohatenie v živote. Niekedy mi pripadajú niektoré veci až ako mrhaním času, podľa mňa je však chyba v systéme, je toľko nových vecí a toľko málo ľudí o tom vie alebo sa zaujíma. Neučia nás to ani v škole pričom je to prvé miesto kde by nás mali "učiť ako sa učiť" nie neustále skúšať vo viere, že to je ten správny smer."

"Je úžasné ako dokážeš konštruovať myšlienky, pekne rozdelené a usporiadané. oveľa lepšie čitateľné ;) v tom si mi určite inšpiráciou a to sa učím od teba (okrem veľa iných vecí).

Je úžasné ze si to napísala v slovenčine, je úžasné ako dokážeš plynule využívať jazyk ale zároveň písať v slovenčine nakoľko viem asi aké ťažké to muselo byť naučiť v tvojom prípade slovenčinu, možno aj preto lepšie chápeš svojich žiakov keď sa učia angličtinu ;-)

Bola som posledne týždne zaneprázdnená,niekedy to tak príde v živote ale už to dávam do poriadku. som veľmi rada ze môžem mať hodiny anj.  Anj ma baví a aj tým že je to pravidelne ma to motivuje každy tyžden sa tomu venovat. Mam velmi rada spatnu väzbu- dalšia motivacia prečo pokračovat v anj, vždy ked mi pošles opravenu ulohu sa tešim lebo viem, že to je cesta k tomu aby som sa zlepšovala. Mam rada anj a chcem sa stale zlepšovat. pomaly pojde všetko.

Velmi si cenim tvoju pracu, osobne mi velmi pomahaju tvoje rady, poznamky, Co a ako mam zlepšit a prave preto ma online hodiny bavia. Je to zaujimave a stale sa oboznamujem s novymi vecami. Pozeram video Esther Perel na London Real ale rozdelila som si to na 2 časti lebo som sa nedokazala po hodine už dostatočne sustredit tak to dokončim zajtra :-) 

Ani som ti asi nespomenula aku maš krasnu stranku, ak som to nenapisala tak to pišem znova, pekne usporiadane, je to krasne :-) velmi dobra praca."

Utržky z mailov od žiačky


Jazykovú školu SSH som navštevovala ja a momentálne ju navštevuje moja dcéra (Romana). Lektorka Sacita je veľmi príjemný človek, s veľkou dávkou empatie, ľudskosti, priateľského prístupu. Je to lektorka, ktorej ide o skutočne o to, aby sa žiak ten cudzí jazyk skutočne naučil. Vyučovanie prebieha v menších skupinách, stíha sa venovať všetkým žiakom. Hodiny sú zamerané najmä na slovnú zásobu, veľa rozprávania, veľa tvorenia viet, otázok... čo je podľa mňa super. Dcéra prestúpila z inej jazykovej školy a ozaj je oveľa viac spokojná, hodiny si pochvaľuje a zlepšila sa jej komunikácia v AJ.

Som rozhodnutá prihlásiť aj syna na túto jazykovú školu...skutočne som veľmi spokojná.  

Katarína Ivanová,  Michalovce


Z môjho pohľadu oceňujem vyučovanie v menších skupinkách a tiež to, že sa nevyučuje podľa učebníc, čo by mi pripadalo ako to isté, čo majú v škole. Odkedy chodia dievčatá (Žofka a Želka), komunikačne sú na tom lepšie, vedia lepšie formulovať vety. Vyučovanie pre deti prebieha zaujímavo, komunikácie, písanie, hry, opisy. Pre mňa je dôležitá spätná väzba od detí a tá je pozitívna.

Ing. Želmíra Jakubocová, Michalovce


"On these lessons which I've been attending for 2 years now, I have learnt more than for 8 years in my school. When I started, I had fear from English language, because I was bad, I resisted learning it with teeth and nails and I avoided it with all my power.

But now, I watch serials, I ordered a book and I play games on my mobile and all of this in English. Now I'm not afraid to write and speak English at all.
Sometimes I seek to learn English already.
My school marks are better now.
And that all is only thanks to perfect teacher, small group, where we are all friends and help each other and lessons which are always about something else.
I don't regret that I signed up on these lessons. They gave me a lot. I understand more English, I'm not afraid of it anymore and how to use it.
And actually I like English language the further the more."

Lenka Lochová, student at Hotel Management Secondary School, MI


Sshskolu...odporučam každemu začiatočnikovi aj pokročilemu študentovi...osobne som vystriedal viacero doučovani ale sshskola mi dala najviac. Lektorka Sacita ma bohate skusenosti ale hlavne velke srdce a preto sa snaži pomoct každemu a preto vysledky...su excelentne :-)

Peter Varga, Health & Prosperity s.r.o


When Sacita asked me for help with short recommendation about our lessons, at first, I realized how lucky I am that I can attend her lessons. She´s very responsible person. When I want to have personal lesson we can have it, but if I want to have online lessons because I haven´t got enough time she hasn’t got any problem with that. Online lessons are interesting. Every week she sends me assignments for my online lesson and until the end of week, I send her my finished homework. Also, I can depend on her because when something is obscure for me, we can talk via the internet (gmail, whatsapp or viber). She also prepares very interesting exercises for me and she´s very precise. She always corrects every word in my homework and sends me my corrected homework as soon as she can. In my corrected homework I have explanation on every my mistake. Sacita helps me with every problem and she tries to help me to make a progress. Online lessons with her are so important for me and I know that I can rely on her.

Lenka Maskaľová Bc. psychology student, Prešov


Chodil som k Sacite vrámci prípravy na prijímačky a musím sa vyjadrit jedine v superlatívoch, pretože ma dokázala kvalitne pripraviť za krátku dobu. Bola mi jasne vysvetlená gramatika a dôkladne sme si prechádzali a vysvetľovali každú jednu otázku. Môžem len odporučiť :-)

František L.


Navštevoval som konverzačný kurz. Predtým som ovládal anglický jazyk iba pasívne, to znamená, že so slovníkom som vedel niečo prečítať, no nedokázal som komunikovať. Zhruba po troch mesiacoch kurzu som bol schopný aktívne absolvovať niekoľko mítingov so zahraničnými klientmi a som schopný komunikovať nielen face-to-face ale aj telefonicky. Vďaka

Rado