Naše aktualne kurzy a novinky

 

Opet ponukame individualne hodiny anglictiny, prezencne aj online. Miesto a cas podla dohody. Michalovce a okolie.

Oficiálne začíname výučbu 5.9.2022 - 30.6.2023. Viac info a aktualne novinky sa dozviete na nasej fb stranke.

Kurzy v ponuke v novom školskom roku 2022 - 2023 budu online ale aj prezencne:

- Anglicke kurzy pre uplnych zaciatocnikov.
- Anglicke kurzy pre zaciatocnikov.
- Anglicke kurzy pre intermediate level.
- Anglicke kurzy pre advanced level.
- Konverzacne kurzy anglickeho jazyka.
- Specializovane kurzy anglickeho jazyka.
- Anglicke kurzy pre deti -prvy stupen- na zakladnej skole aj -druhy stupen- na zakladnej skole.
- Anglicke kurzy pre ziakov gymnazii a strednych skol.
- Anglicky kurz pre maturantov.
- Kurz Business English -obchodna anglictina.
- Individualne kurzy anglickeho jazyka.
- Priprava na primacie skusky z anglickeho jazyka na bilingualne gymnazia.
- Priprava na primacie skusky z anglickeho jazyka na vysoke skoly.
- Priprava na pracovne pohovory ktore sa konaju v anglickom jazyku.
- Konzultacie a individualne lekcie anglickeho jazyka pre vysokoskolakov.
- Priprava na pracovne prezentacie v anglickom jazyku.
- Priprava na zahranicne meetingy v anglickom jazyku.
- Ak vasa pracovna napln vyzaduje od vas telefonovat zo zahranicnym zakaznikom alebo komunikovat telefonicky v anglickom jazyku, vieme pre vas pripravit - role plays.
- Priprava na pohovor na doktoranske studium.
- Preklad a oprava abstraktov a drobnych textov.
 
 

Konverzačné  kurzy ANJ, všetky úrovne

Tento kurz je pre  tých čo sa už dlho snažia naučiť anglický jazyk, ale bez úspechu. Na tomto kurze študenti majú možnosť učiť sa rozprávať už od prvej hodiny. Kurzy sú individuálne alebo mini skupinové pre začiatočníkov a mierne pokročilých.

Čo  ponúka tento kurz:

  • slovnú zásobu
  • anglické vyjadrenia „ english  expressions“
  • gramatické špecifiká sa učia pomocou konverzácii

počet vyučovacích hodín: podla dohody

cena : podľa počtu študentov

Ak chcete anglický jazyk ovládať aj na komunikačnej úrovni, vedieť spontánne a rýchlo odpovedať a reagovať, vedieť klásť otázky a používať správne slovnú zásobu, tak neváhajte a príďte k nám. Kurz je určený pre všetkých, ktorí si chcú zlepšiť alebo rozvinúť komunikáciu. Hodiny sú zamerané na konverzáciu a slovnú zásobu vhľadom na preberanú tému. Témy sa preberajú v štýle otázok a odpovedí.

 

 

 


Príprava na maturitnú skúšku z ANJ

počet vyučovacích hodín: podla dohody

cena : podľa počtu študentov

Kurz pripraví študenta na maturitnú skúšku, zdokonalí ho v gramatike, slovnej zásobe, výslovnosti, v písaní esejí, pripraví študenta na jednotlivé maturitné otázky.

 


Kurzy ANJ pre ZŠ a SŠ

počet vyučovacích hodín: podla dohody

cena : podľa počtu študentov

Máte školopovinné deti a chcete aby sa zlepšili v angličtine? Zapíšte ich k nám. Vyučujeme podľa školských učebníc, alebo podla vlastnych materialov, dôraz kladieme na konverzáciu, slovnú zásobu a gramatiku.

 


Príprava na pracovný pohovor

počet vyučovacích hodín: podla dohody

cena : podľa počtu študentov

Tento kurz je špeciálne pripravený pre študenta, ktorý sa dôsledne chce pripraviť pracovný pohovor v anglickom jazyku. Vyučovacia látka obsahuje skutočne veľa užitočných informácií, všetko v anglickom jazyku, študent sa naučí slovnú zásobu k tejto téme, otázky a odpovede, ktoré môže očakávať na pracovnom pohovore, naučí sa napísať C.V, motivačný list atď.

Hľadať si prácu nie je ľahká vec, aj napriek tomu, že môžeme byt veľmi kvalifikovaní, nemusí to znamenať, že si prácu nájdeme ihneď. V dnešnej dobe je veľmi pozitívne vedieť najmenej jeden cudzí jazyk. Preto väčšina firiem a zamestnávateľov vedie pohovor v anglickom jazyku.  Kurz príprava na pracovný pohovor, je šitý na mieru pre študenta angličtiny, ktorý sa uchádza o zamestnanie, chce zmeniť prácu, chce vycestovať za prácou do zahraničia, chce prosperovať v novej práci, chce aktívne používať angličtinu nielen na pohovore, ale aj v pracovnom tíme keď je to potrebne a nevyhnutne.
Tento kurz Vám prinesie mnoho odpovedí na Vaše otázky (celá látka, ktorá sa preberá na hodinách je v anglickom jazyku, či články alebo informácie..atd.) ohľadom toho, ako si hľadať nové zamestnanie, ako sa pripraviť na pohovor, o samotnom procese pohovoru, ako napísať životopis, motivačný list, referencie...atd.
Dozviete sa najpoužívanejšie otázky na pohovore, aké otázky môžete očakávať ohľadom Vašej profesnej a odbornej oblasti, aké otázky je vhodné sa opýtať s Vašej strany. Máte možnosť si prečítať vzorky odpovedi na väčšinu otázok, a týmto sa motivovať a vytvárať vlastné odpovede po anglicky.
Na kurze mate možnosť sa oboznámiť s najpoužívanejšími slovesami a prídavnými menami na pohovore.

 


Obchodná angličtina

počet vyučovacích hodín: podla dohody

cena : podľa počtu študentov

Tento kurz zlepší Vašu komunikáciu v práci a zdokonalí Vaše vedomosti v angličtine.

Tento kurz má dva stupne - mierne pokročilý a pokročilý. Každý stupeň obsahuje viac ako 25 nových tém, ktoré sa preberajú čítaním, prekladom, zapisovaním novej slovnej zásoby, fráz, následne pokračuje konverzácia, špecifické otázky z oblasti obchodu, alebo  na témy prebrané na hodine. Kurz je úzko zameraný na obchod, manažment, financie, výrobu, prácu, mzdy...atd.
Pre študenta je výhodou si zopakovať slovnú zásobu doma, prípadne aj prebraté učivo. Študent na hodinách sa naučí špecifickú slovnú zásobu z oblasti obchodu, názvy a skratky používané v obchodnej terminológii, ale aj  špecifické obchodné vyjadrenia, naučí sa ako sa vyjadrovať v konkrétnej situácii.

 

 


Online ANJ (  FB messenger, Webex)

Ak uvažujete sa učiť ANJ z domu, ponúkam "online" ( FB messenger, Webex ). Hlavne pre tých záujemcov, ktori nemôžu chodiť na hodiny kvôli rôznym dôvodom.

Pri "angličtine online", je to velmi podobne ako pri klasickej hodine v triede, zo žiakom sa vidime a počujeme a može vyučba prebiehat ako u nas v škole.

Kurzy anglictiny online z pohodlia vasho domova, kdekolvek sa nachadzate:
niektori ludia su vahavi ohladom online hodin pretoze si myslia ze je to "komplikovane". V skutocnosti je to jednoduche. My sa ucime ONLINE momentalne. Oblubili sme si platformu WEBEX, staci zadat kod ktory vam pride mailom a to je vsetko. Odporucame mat kameru aby sme sa videli a aby hodina bola co naj-realistickejsia. Co k tomu potrebujete: pocitac, laptop alebo mobil, pristup na internet a mikrofon. Hodiny sa mozete zucastnit kdekolvek sa prave nachadzate, za akehokolvek pocasia a v akejkolvek situacii ste. Vyuku mame vo vecernych hodinach ked uz vacsina ludi ma za sebou povinnosti celedenneho pracovneho alebo skolskeho dna a v klude sa mozu venovat uceniu sa anglictiny. Vyskusajte.
 
Pozitiva online anglickych kurzov:
- Ziaci sa vacsinou vedia pripojit na lekciu aj skor.
- Kedze sa jedna o online kurz, ziak sa moze prihlasit z ktorehokolvek mesta.
- Vacsia “koncentracia a sustredenost” na hodine, rusive podnety nie su alebo su minamalne a minimalizovane.
- Online lekcie nadobudaju “individualny pristup” aj v skupinke
- Online hodina vie “instantne zachytit pozornost” kazdeho ziaka svojou formou.
- Online hodina umoznuje moznosti ktore predtym na klasickej hodine v ucebni neboli mozne, pozriet si odkaz, rychle vyhladavanie informacie alebo cudzieho slova, moznost zdielania viet ... atd. (To ale neznamena ze online hodina je lepsia ako klasicka hodina v ucebni, jednoducho kazda z nich je ina a prinosna)
- Nakolko sa ziak uci z domu, nie je mozne aby zabudol zvoj zosit a pomocky.
- Pohodlie: mozeme mat hodiny aj cez nepriaznive pocasie.
- Flexibilita: mozeme mat hodiny aj cez vikend, aj v neskorsich vecernych hodinach.
- Ziak sa moze zucastnit na hodine aj ked ma nadchu alebo chripku, nemusi vynechavat hodiny kvoli chorobe.
- Mentalna vykonnost ziakov je vyssia na online hodinach, pripisujeme to tomu ze vacsinou hodiny su vo vecernych casoch ked ziaci a studenti su oddychnuti a maju za sebou “narocny den”.
- Je “easy” ladit hodinu a zachytit pozornost ziakov na online hodine.
- Mensi stres pri rozpravani a komunikacii. Stane sa ze niekto ma vypnutu kameru na nejakej hodine, ale uprednostnujeme a trvame na tom aby sme sa vsetci videli. Na 99% ziaci maju zapnute kamery na online hodinach.
- Ziaci a studenti odpovedaju na otazky po poradi, nie je to tak ze iba par ludi su "aktivni" na hodine a ostatni su iba "pasivni posluchaci."
- Online jazykove vzdelavanie sa stava "pozitivnim trendom" ktory prinasa mnoho osohu pre studentov v tejto dobe.
 

Specializovane online anglicke kurzy

v novom skolskom roku otvaram pre vas nove Online “Anglicke specializovane kurzy” na tieto temy: EkonomikaPodnikanieMarketingManažmentFinancieObchod, Farmacia, Medicina, Zdravie a krasa, Sport, IT, Uctovnictvo, Psychologia, Filozofia, Design a umenie.. atd.

Studovat Anglicky jazyk je jednoducha a komfortna zalezitost vdaka Online pohodlnemu vecernemu uceniu. Vecerne lekcie, male skupinky, raz tyzdenne, individualny pristup. Naco cakat ? Nepremeskajte svoju sancu vediet anglictinu.

Minimalny pocet ziakov v skupinke -3, maximalny pocet -5. Plati sa jeden mesiac vopred. Primarnym cielom kurzu je: praca so slovnou zasobou, konverzacia v oblasti Vasho zaujmu, citanie a prekladanie odbornych clankov ..atd. a budovania seba-vedomia v oblasti cudzieho jazyka konkretne anglickeho.
Celorocny vzdelavaci program v anglickom jazyku pre uzavrete skupinky, napriklad: skupinka pre psychologov, studentov psychologie, skupinka pre studentov mediciny alebo farmacie, skupinky pre studentov historie a sociologie, uctovnictva, marketingu (nakup a predaj), prirodovedy, pravnikov, ludske zdroje, telekomunikacia a IT, sport/fitness, umenie a design, dietologia ... atd.
 
Kurzy budu Online raz v tyzdni, vo vecernom case po 19.00.
 
Na tychto anglickych kurzoch budeme sa venovat “rozvoju a zdokonolovaniu anglickeho jazyka na konkretne temy v oblasti Vasej profesie alebo studia”.
* Chcete si zvysit svoj profesijny status?
* Chcete prekrocit hranicu svojich moznosti a vystupit z davu a z komfortnej zony?
* Chcete vyniknut ako student?
* Chcete vediet viac pretoze Vam nestaci to co viete ?
* Chcete poznanie, realizaciu a rozkvet v oblasti anglickeho jazyka ?
* Citat najnovsie novinky a informacie z prvej ruky ? Tak potom tieto kurzy mozu prist vhod pre vas.