Článok

Inspiračne citaty preložene z angličtiny

Inšpiráčne citáty preložene z angličtiny:
"Ludia sa menia iba v tedy ked je velmi nebezpečné zostať taký ako boli doteraz."

"Aj cesta na tisíc míľ musi sa začat malim krokom."

"Ked sa skutočne stmieva vtedy vidíme hviezdy."

"Nie je to o tom že niektory majú siluvôle a druhý nie, ale o tom že niektorí ludia su pripravený sa zmenit a niektorí nie."

"Hovorí sa že čas mení veci, ale v skutočnosti ty ich musíš zmenit."

"Nezlyhal som. Len som zistil 10,000 sposobou ktoré nefungovali."

"Zlyhanie je úspech ak sa z toho ponaučíme."

Myšlienky, ale nie moje

Nie su to moje myšlienky, napisala mi ich moja virtualna priatelka, ktoru si velmi vazim, zdielam s vami:

" Pokym sa nenaučime spracovat svoje emocie, budu ovladat ony nas. Cloveka na nižšom vyvojovom stupni toto vačšinou netrapi, lebo bud nijake zvlašt intenzivne emocie nema, alebo nema take ciele, v ktorych by mu nespracovane emocie boli na prekažku.

Myšlienky

Je fine sa snažit o tieto veci: byt sam sebou, nehrat sa na niekoho kto nie sme, nesnažit sa dojat niekoho, vždy hovorit pravdu, neskrašlovat pravdu, hladat chybu vo svojom spravani nie v ostatnych, vždy sa snažit byt lepšiou verziou seba, menej rozpravat a viac počuvat, dat priestor ludom byt samymi sebou, akceptovat nie odsudzovat, nemat očakavania, držat na uzde, brzdit a krotit emocie, snažit sa o "no-ego stav", netlačit na pilu, vediet čakat, neznasilnovat situaciu, vediet odpuštat od seba ludi, minulost, veci, a kultivovat "no attachment stav" a "let go" , kultivovat vyrovnanost a klud, byt v pohode ked je ticho, cenit si čas, nevyuživat ludi, tešit sa z maličkosti, spomalit, snažit sa pochopit že menej je niekedy viac, byt vdačny, vediet spravne dychat hlavne ked mame stres, kultivovat stav mysle "bud teraz alebo nikdy".

Moje pracovne motto

Moje pracovne motto ktorym sa riadim je: nechcem superit s nikim ale chcem excelovat vo svojej profesionalnej oblasti a ponuknut žiakom najlepšie podmienky a prostredie na učenie a zdokonalenia sa v anglickom jazyku.